Перехід на головний сайт
«Доктор Веб»

UA EN DE FR KZ RU JP

Переваги | Можливості | Вимоги | Як це працює?

Як працює Dr.Web CureNet!

Як це працює

Пошук станцій та запуск лікувальних сканерів Dr.Web для Windows на виконання на робочих станціях і серверах локальної мережі проводиться віддалено за допомогою Майстра Dr.Web CureNet!. Майстер є Windows-програмою та встановлюється на будь-який ПК під управлінням Windows XP Professional з пакетом оновлень SP2 та вище; Windows Server 2003 з пакетом оновлень SP1 та вище; Windows Vista (тільки редакції Business, Enterprise або Ultimate) з пакетом оновлень SP1 та вище; Windows Server 2008; Windows 7 (тільки редакції Професійна/Professional, Корпоративна/Enterprise або Максимальна/Ultimate); Windows Server 2008 з пакетом оновлень SP2; Windows 8 та 8.1 (тільки редакції Професійна/Professional або Корпоративна/Enterprise); Windows Server 2012; Windows 10. Запуск Майстра Dr.Web CureNet! можна проводити з будь-якого зовнішнього носія, у тому числі з USB.

Підключення до станцій проводиться з правами поточного користувача станції або з використанням наявного списку паролів станцій мережі.
Перед розподілом лікувальних сканерів Dr.Web для Windows станціями проводиться сканування мережі з метою пошуку доступних машин.
Для проведення сканування та подальшого лікування можуть бути відібрані як всі станції локальної мережі, так і окремі комп'ютери або сервери. Станції відбираються для сканування за IP-адресою або діапазоном IP-адрес, за маскою або за мережним іменем.
Після завершення сканування мережі у вікні Майстра відображаються всі доступні станції.


Можливості перевірки

Два типу перевірки — Швидка та Повна — дозволяють вибрати потрібну в конкретній ситуації глибину перевірки. Налаштування програми за замовчуванням є оптимальними для більшості випадків.
У процесі індивідуального налаштування конфігурації сканування задається реакція лікувальних сканерів Dr.Web CureNet! на події. Див. Також «Можливості перевірки» на вкладці «Таблиця функціоналу».
За необхідності для прискорення процесу сканування можна виключити з перевірки архіви та/або поштові файли.

Підозрілі об'єкти переміщуються до карантину, розташованого на ПК із запущеним Майстром Dr.Web CureNet!

Після запуску лікувальних сканерів на виконання інформація про проведене ними сканування відображається в режимі реального часу на вкладці «Статистика роботи» Майстра Dr.Web CureNet!
Після завершення сеансу лікування звіт про виконані Dr.Web CureNet! дії зберігається на станції зі встановленим Майстром Dr.Web CureNet!. В ньому відображаються імена та IP-адреси просканованих станцій, а також статус, з яким завершилася перевірка.

Як це працює

Пошук станцій і запуск лікувальних сканерів Dr.Web для Windows на виконання на робочих станціях і серверах локальної мережі проводиться віддалено за допомогою Майстра Dr.Web CureNet!. Майстер є звичайною програмою, яка встановлюється на iPhone 4, iPod touch 4 або пізніші моделі пристроїв, що працюють під управлінням операційних систем iOS 7.0 та вище.

Підключення до станцій проводиться з правами поточного користувача станції або з використанням наявного списку паролів станцій мережі.
Перед розподілом лікувальних сканерів Dr.Web для Windows за станціями проводиться сканування мережі з метою пошуку доступних станцій.
Для проведення сканування та подальшого лікування можуть бути відібрані як усі станції локальної мережі, так і окремі комп'ютери або сервери. Станції відбираються для сканування за IP-адресою або діапазоном IP-адрес, за маскою або за мережним іменем.
Після завершення сканування мережі у вікні Майстра відображаються всі доступні станції.


Можливості перевірки

Два типи перевірки — Швидка та Повна — дозволяють вибрати потрібну в конкретній ситуації глибину перевірки. Налаштування програми за замовчуванням є оптимальними для більшості випадків.
У процесі індивідуального налаштування конфігурації сканування задається реакція лікувальних сканерів Dr.Web CureNet! на події.
За необхідності для прискорення процесу сканування можна виключити з перевірки архіви та/або поштові файли.
Після запуску лікувальних сканерів на виконання інформація про проведене ними сканування відображається в режимі реального часу.
Після завершення сеансу лікування відображається звіт про виконані Dr.Web CureNet! дії.

Завантажити з App StoreПереваги | Можливості | Вимоги | Як це працює?